تحلیل شرط‌بندی؛ تاثیر تعداد زیاد مصدومان منچسترسیتی در بازی مقابل لیورپول

4

به‌نظر می‌رسد مصدومیت‌های بازیکنان منچسترسیتی در این فصل ادامه دارد و این مصدومیت‌ها قطعا به ضرر یاران گواردیولا در بازی مقابل لیورپول خواهد بود، این درحالی است که تیم صدرنشین جدول یعنی لیورپول در اوج آمادگی به‌سر می‌برد. در این مطلب به بازیکنان غایب آبی‌پوشان در بازی مقابل لیورپول خواهیم پرداخت.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

لیورپول یا منچسترسیتی ؟ کدام یک برنده این بازی مهم خواهند شد؟!

درحالی که تمامی افراد در بنگاه‌های شرط بندی پیش‌بینی یک بازی یک‌طرفه و نتیجه برد را به نفع منچسترسیتی در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در هفته چهارم در مصاف با تیم آتلانتا پیش‌بینی کرده بودند، اما اتفاقات این بازی اجازه نداد تا سیتی بتواند پیش‌بینی‌های انجام شده را عملی و برنامه خود را پیاده سازد.

بازی مقابل آتلانتا و مصدومیت ادرسون

آبی پوشان در ابتدا خیلی زود در دقیقه۷ توسط رحیم استرلینگ به گل رسیدند اما در ادامه در دقیقه۴۳ گابریل ژسوس یک پنالتی را از دست داد و در دقیقه۴۹ نیز تیم آتلانتا توسط ماریو پاشالیچ به گل تساوی دست پیدا کرد و با همین نتیجه بازی به اتمام رسید. اما نکته جالب توجه این بازی که توجه فوتبال دوستان در سراسر جهان را به خود جلب کرد، حضور کایل واکر مدافع منچسترسیتی درون دروازه این تیم به اجبار بود. سیتی که قصد داشت در مقابل آتلانتای بدون امتیاز در گروه خود، صعودش را به مرحله یک‌هشتم نهایی قطعی کند و با خیالی راحت به بازی آینده مقابل لیورپول برود، موفق به اجرای برنامه‌های خود نشد.  زیرا بین دونیمه اعلام شد که ادرسون دروازه‌بان سیتیزن‌ها مصدوم شده است و کمی بعد وی به دلیل همان مصدومیت و در حالی که به شدت با کادر پزشکی سیتی در حال صحبت و بحث کردن بود، به‌ناچار از زمین بیرون رفت تا مشخص شود که این تیم در نیمه دوم کار سختی در پیش خواهد داشت. بدین ترتیب با شروع نیمه دوم براوو به جای این دروازه‌بان برزیلی به میدان رفت تا گواردولا روی مصدومیت گلر خود ریسک نکند. اما حواشی این مسابقه با تعویض این ذو دروازه بان آغاز شد؛ جایی که تنها چهار دقیقه بعد از تعویض، آتالانتا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

منچسترسیتی
چیزی نزدیک به نیم ساعت بعد هم، دروازه‌بان شیلیایی سیتی از بازی اخراج شد تا سیتی مجبور شود ۹ دقیقه پایانی بازی را در حالی سپری کند که کایل واکر مدافع درون دروازه‌اش ایستاده بود. مدافعی که در این بازی یک واکنش مهم هم انجام داد تا نشان دهد مربی اسپانیایی تصمیم درستی را اتخاذ کرده است! این بازیکن به‌صورت داوطلبانه و پس از مشورت طولانی نیمکت‌نشینان جانشین محرز شد تا از دروازه سیتیزن ها محافظت کند و به‌نظر می‌رسد به خوبی این‌کار را انجام داد.
پس از اتمام بازی دیشب انتظار می‌رود سیتی با توجه به مصدومیت پنج بازیکن دیگر خود در بازی مقابل لیورپول که ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران در هفته دوازدهم لیگ جزیره در ورزشگاه آنفیلد برگزار خواهد شد، دچار مشکل شود. این بازی فرصت مناسبی بود تا پپ گواردیولا بتواند تیم خود را با شکست صدرنشین، بیش از پیش به رده نخست جدول نزدیک کند اما باید دید این مصدومان اجازه این کار را به تیم خواهد داد یا خیر.

در ادامه به بررسی دیگر بازیکنان مصدومیت‌ سیتی خواهیم پرداخت که غیبت آن‌ها به‌چه صورت می‌تواند تاثیرگذار باشد.

مصدومیت لروی سانه: در دیدار تیم‌های لیورپول و منچسترسیتی که در جام خیریه انگلیس در مردادماه برگزار شد و در نهایت پس از تساوی یک بر یک در پایان ۹۰ دقیقه، شاگردان پپ گواردیولا در ضربات پنالتی پیروز شدند و جام قهرمانی را بالای سر بردند، در دقیقه ۱۱ این دیدار لروی سانه، هافبک آلمانی منچسترسیتی با الکساندر آرنولد برخورد داشت و دچار مصدومیت شدیدی شد و از زمین بازی بیرون رفت. روز بعد کادر پزشکی سیتی اعلام کرد که لروی سانه به دلیل مصدومیت ۶تا۸ ماه نمی‌تواند تیمش را همراهی کند و هنوز نیز او بهبود پیدا نکرده است و گواردیولا از ابتدای فصل این هافبک ۲۳ساله و خلاق خود را در اختیار نداشته و خلا او را با بازیکنان دیگر پر می‌کند.


مصدومیت آیمریک لاپورته: بعد از آن‌که لروی سانه در دیدار جام خیریه در ابتدای فصل مصدوم شد و مشخص شد تا مدت‌ها نمی‌تواند تیمش را همراهی کند، آیمریک لاپورته مدافع گرانقیمت این تیم نیز در بازی برابر برایتون مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت. مصدومیت این بازیکن فرانسوی از ناحیه زانو جدی و او نیز همانند سانه حداقل شش ماه نمی‌تواند سیتیزن‌ها را همراهی کند. در همان زمان او به تیم ملی فرانسه دعوت شده بود و به‌اجبار ساموئل اومتیتی جای او را در تیم ملی فرانسه گرفت. با رفتن ونسان کمپانی از جمع سیتیزن‌ها، سیتی با کمبود بازیکن روبرو شده است و فرناندینیو جای لاپورته کارهای دفاعی را انجام داد.

مصدومیت رودری و زینچنکو: بعد از آن دو هفته پیش رودری از ناحیه همسترینگ و زینچنکو از ناحیه زانو مصدوم شدند و بر طبق اعلام گواردیولا سرمربی منچسترسیتی، این دو بازیکن برای چند هفته از ترکیب تیم به دور خواهند بود. لازم به ذکر است رودری در دیدار با آتلانتا در لیگ قهرمانان مصدوم شد و زمین را ترک کرد و مشخص شد از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده است و احتمالاً چند هفته از میادین به دور خواهد بود و هنوز زمان دقیق بازگشت وی مشخص نیست. از طرفی زینچنکو نیز با مشکل مصدومیت از ناحیه زانو مواجه شده است و بین ۵ تا ۶ هفته غایب می‌باشد که برای هر دو بازیکن پیش‌بینی می‌شود که به بازی مقابل لیورپول نمی‌رسند. به همین خاطر عملکرد استونز و بازی‌های ضعیف اوتامندی باعث شد تا منچسترسیتی در هفته‌های اخیر در خط دفاع بسیار متزلزل خود را نشان دهد و از لیورپول شش امتیاز بسیار عقب بماند. این اتفاق باعث شد تا حتی پپ از زوج فرناندینو و رودریگو که هر دو در اصل هافبک دفاعی هستند در خط دفاع استفاده کند و آن‌ها نیز که در پست تخصصی خود بازی نمی‌کنند، آن‌طور که باید مطمئن نشان ندادند.


مصدومیت داوید سیلوا: این پایان کار مصدومان سیتی نبود و این بار نوبت به داوید سیلوا باتجربه رسید که مصدومیت دامان او را بگیرد. در جریان برد ۲-۱ منچسترسیتی مقابل ساوتهمپتون در هفته گذشته یعنی هفته یازدهم لیگ برتر، داوید سیلوا در دقیقه ۶۵ مسابقه مصدوم شد و بعد از بازی پپ گواردیولا نیز اعلام کرد این بازیکن به بازی “دیشب مقابل آتالانتا” و دیدار حساس در آنفیلد مقابل لیورپول نمی رسد. کاپیتان سیتی در ۱۴ دیداری که در این فصل برای تیمش به میدان رفته بود توانست دو گل به ثمر برساند و پنج پاس گل نیز بدهد و نقش موثری را برای پیروزی‌های این تیم ایفا کند. حال با توجه به مصدومیت شب گذشته دروازه‌بان اصلی سیتی ادرسون، در بازی برابر لیورپول دروازه‌بان دوم این تیم قرار است به میدان برود و مشخص نیست وی درون دروازه این تیم در بازی مهمی همانند بازی با لیورپول چگونه عمل کند. با توجه به خلاهایی که گواردیولا در غیبت این بازیکنان دارد و استفاده از بازیکنان پست‌های دیگر برای جاهای خالی تیم، مشخص نیست که هر بازیکن به‌صورت مناسب می‌تواند وظایف خود را به درستی انجام دهد یا خیر.

بازی با لیورپول برای سیتیزن‌ها بسیار مهم است چرا که آن‌ها می‌توانند در صورت پیروزی فاصله خود با لیورپول را به سه امتیاز کاهش دهند. خبر بد دیگری که می‌تواند وجود داشته باشد این است که این بازی در ورزشگاه خانگی لیورپول آنفیلد برگزار می‌شود و قرمزپوشان از امتیاز میزبانی نیز بهره‌مند هستند و این موضوع کار را برای گواردیولا و یارانش سخت‌تر خواهد کرد.


هم‌اکنون لیورپول از ۱۱بازی برگزار شده، ده پیروزی و یک تساوی به‌دست آورده و با ۳۱امتیاز صدرنشین است و سیتی با همین تعداد بازی، ۸پیروزی، ۱تساوی و دو باخت با ۲۵امتیاز در تعقیب این تیم قرار دارد. از طرف دیگر لسترسیتی و چلسی در رده سوم و چهارم قرار گرفتند و تیم‌های ۲۳امتیازی جدول هستند. این بدین معنی است که اگر سیتی بازی مقابل لیورپول را واگذار کند و حتی یکی از دو تیم چلسی و لستر در بازی‌های خود پیروز شوند، جایگاه دوم نیز از سیتیزن‌ها گرفته می‌شود و سیتی به رده‌های پایین‌تر سقوط خواهد کرد.

در بنگاه‌های شرط‌بندی نیز بیشتر افراد شانس لیورپول را بیش‌تر از منچسترسیتی تخمین زده اند و نتیجه اکثریت آن‌ها ۲-۱ به نفع لیورپول پیش‌بینی شده است.
به نظر شما در این بازی چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد؟! بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

4 دیدگاه

 1. Keyvan در

  من که به شدت طرفدار لیورپول ام و امیدوارم با توجه به این اوضاع لیور بتونا پیروز شه که فاصله نه امتیازی ایجاد شه و جایگاه خودشون رو تثبیت کنن چون انفیلد هم هست
  و چه نکات خوبی مرسی از سایت خوبتون

 2. Sobhan در

  سیتی بدشانسی آورده وگرنه از نظر من بهتر از تیم بهتری نسبت به لیورپوله .. شاید هم سیتی بتونه از پس این بازی بر بیاد و ببره چون بالاخره قوین اونا هم .. امیدوارم سیتی ببره

 3. سامیار در

  بازی سختی بود واسه سیتی با این شرایط سخت تر هم شد.. با اینکه اصلا دوست ندارم ولی فکر میکنم دیگه وقت قهرمانی لیور رسیده

 4. سجاد در

  ممنون از تحلیل خوبتون
  به نظر من هم منچستر سیتی وضعیت اصلا خوبی نداره و همچنین پپ گواردیولا از زمانی که اومده سیتی نتونسته تو آنفیلد لیورپول رو شکست بده
  فکر میکنم منچستر سیتی این بازی رو ۳-۱ ببازه

پاسخ دهید

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید