مکس ورشتپن راننده ردبول : لوییس همیلتون هیچ وقت هم تیمی قوی نداشته است

0

حالا که لوییس همیلتون به ششمین قهرمانی جهان خود هر مسابقه نزدیک و نزدیک تر می شود حرف های زیادی در خصوص موفقیت های او مطرح می گردد و این بار نوبت به مکس ورشتپن راننده تیم ردبول رسیده است تا در خصوص او اظهار نظر کند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ششمین قهرمانی لوییس همیلتون ستاره این روزهای دنیای فرمول یک در راه است..

لوییس همیلتون که چند روز پیش عنوان قهرمانی خود در گرند پری روسیه را تکرار کرد و برای نهمین بار جام قهرمانی این فصل را بالای سر برد تنها پنج مسابقه تا پایان فصل ۲۰۱۹ در پیش دارد تا برای ششمین بار به عنوان قهرمانی جهان در مسابقات فرمول یک دست پیدا کند. این راننده بریتانیایی که هم اکنون با توجه به فاصله زیاد خود در جدول رده بندی با سایر رقبا که نزدیک ترین آن دیگر هم تیمی او والتری بوتاس با اختلاف ۷۳ امتیاز است، دست نیافتنی از همیشه به نظر می رسد و برخی ها معتقد هستند که از الان باید او را قهرمان این فصل نیز دانست، اما خود وی هم چنین نظری ندارد و با جدیت به کار خود در هر مسابقه ادامه می دهد. در خصوص صحبت هایی که راجع به همیلتون گفته می شود این بار نوبت به مکس ورشتپن راننده تیم ردبول رسید تا در خصوص همیلتون اظهار نظر دوباره ای کند. مکس ورشتپن اذعان کرد که بخشی از موفقیت های او در این سال ها به این دلیل بوده که بیشتر اوقات او با قوی ترین هم تیمی روبرو نبوده است و در صورتی که شخصی قوی تر به جای والتری بوتاس در حال حاضر در کنار او بود شاید او نمی توانست این پیروزی ها را از آن خود کند.
مکس ورشتپن و لوییس همیلتون
همیلتون قبل از پیوستن به مرسدس، در مک لارن سابقه هم تیمی شدن با قهرمان های جهانی نظیر فرناندو آلونسو و جنسن باتن را داشته است و در مرسدس نیز در ابتدا هم تیمی نیکو روزبرگ شد که در این دوره زمانی سهم همیلتون از قهرمانی با مرسدس، ۲ عنوان و سهم رانننده آلمانی یک عنوان بوده است. پس از بازنشستگی روزبرگ، والتری بوتاس هم تیمی راننده بریتانیایی شده اما طی این چند سال نتوانسته رقیب جدی برای او باشد و در فصل جاری نیز، با اختلاف ۷۳ امتیاز در رده دوم است، در حالی که پنج مسابقه دیگر به پایان فصل ۲۰۱۹ باقی مانده است.
جوان ترین پیروز تاریخ فرمول یک معتقد است که راننده بریتانیایی هنوز با چالش جدی از طرف هم تیمی اش روبرو نشده است. او در این باره گفت:

در طول این سال ها، لوییس همیلتون قوی ترین هم تیمی ها را نداشته است. اگر شما خودروی مناسب را در اختیار داشته باشید، می توانید هر کسی را شکست دهید. لوئیس یکی از فوق العاده ترین راننده ها است، یکی از بهترین هایی که در فرمول یک مسابقه داده است. اما او هم چنین بهترین خودرو را در اختیار دارد، وقتی که شما خودروی برتر را در اختیار دارید، تنها کسی که واقعا با شما رقابت می کند، هم تیمی شما است که از نظر من در صورتی که کسی بهتر از والتری بوتاس در کنار او حضور داشت و ماشین برتر نیز در اختیار اش بود شاید می توانست با استراتژی و ماشین های تیم مرسدس بنز چالش سختی را برای همیلتون ایجاد کند و برخی قهرمانی را از آن خود کند.

در حالی که هر دوی این راننده ها برای فصل آتی با تیم های اشان قرار داد دارند اما ممکن است که آن ها را برای ۲۰۲۱ به عنوان هم تیمی ببینیم هر چند احتمال این بیشتر است که مکس ورشتپن به مرسدس بنز بیاید تا این که همیلتون به ردبول ملحق شود، چیزی که آرزوی بسیاری از طرفداران فرمول یک است که این دو را در کنار یک دیگر ببینند. مکس ورشتپن در ادامه در این خصوص افزود:

قانون فرمول یک همین است که گاهی رانندگان در تیم ها جا به جا می شوند که اگر این اتفاق پیش بیاید امری طبیعی است و حس خاصی که بگویم این قضیه آرزوی من بوده است، ندارم.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

پاسخ دهید